Kolekcja NIU

DRZWI NOWOCZESNE – KOLEKCJA NIU TO MAKSIMUM WYRAZU PRZY ZACHOWANIU PROSTEJ FORMY.

Kolekcja obejmuje drzwi z serii NOVA i THEO. 
Ich wspólną cechą jest oszczędne wzornictwo, pozwalające adoptować modele z kolekcji NIU do różnorakich projektów wnętrz.
Kolekcja jest dedykowana głównie do nowoczesnych pomieszczeń – te nowoczesne drzwi świetnie sprawdzają się w prostych ościeżnicach, jak również w systemach przesuwnych lub jako drzwi wahadłowe. Jednakże można z powodzeniem użyć skrzydeł z kolekcji NIU również w bardziej tradycyjnych, klasycznych wnętrzach, łącząc je z dekoracyjną ościeżnicą.

NOVA to drzwi wewnętrzne, których piękno tkwi w prostocie. Tak oszczędna forma – gładkie skrzydło – daje paradoksalnie wiele możliwości.
Drzwi z serii NOVA mogą być wykończone dowolnym fornirem lub lakierowane – kolorami z oferty MORIC lub specjalnymi, na indywidualne zamówienie. Mogą być również wykończone lustrem lub szkłem.
Skrzydła fornirowane świetnie sprawdzają się w połączeniu z panelami ściennymi, pozwalając tworzyć efektowne zabudowy.
Drzwi te również doskonale nadają się do systemów przesuwnych i wahadłowych.
Drzwi wewnętrzne z serii NOVA świetnie prezentują się na całą wysokość ściany – polecamy tu takie rozwiązania jak skrzydło wysokie do sufitu, z ościeżnicą bez górnej opaski, lub drzwi o standardowej wysokości, ale z podwyższaną aż do sufitu górną opaską, wydłużającą optycznie drzwi na całą wysokość ściany.

Seria THEO to proste skrzydła z delikatnym zdobieniem w postaci frezu o szerokości 6 mm. Drzwi wewnętrzne dostępne wyłącznie jako lakierowane.
Są to drzwi nowoczesne o minimalistycznym charakterze, przeznaczone do nowoczesnych wnętrz.

Seria NOVA

Seria THEO