Kolekcja DESIGN

DRZWI DESIGNERSKIE – TO COŚ WIĘCEJ, NIŻ DRZWI DOPASOWANE DO POMIESZCZENIA.

Drzwi z kolekcji DESIGN stają się istotnym elementem wnętrza, nadając mu charakter i styl. Mogą być kluczowym elementem projektu i zdefiniować charakter domu czy biura.
Kolekcja obejmuje modele drzwi designerskie z serii: DIAMANTE, CHIARA, LUCIA, GIOTTO i MONA. Znajdziemy tu drzwi o różnym charakterze, a ich wspólną cechą jest niebanalne wzornictwo.

DIAMANTE to linia wzornicza obejmująca kilka modeli, których wspólną cechą jest charakterystyczny margines wokół skrzydła wraz z miejscem pod klamkę. Powierzchnia skrzydła może być fornirowana lub wykończona subtelnym frezowaniem. Obrzeże skrzydła zamknięte jest metalową ramką. Modele frezowane połączone z ościeżnicą ozdobną z koroną doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach w stylu Glamour, a wyposażone w proste opaski pozwalają wykreować niepowtarzalne, nowoczesne wnętrza.

CHIARA to modele drzwi o zróżnicowanej powierzchni skrzydła, co nadaje im ciekawy, architektoniczny charakter. Mocny, wertykalny akcent powoduje, że szczególnie atrakcyjnie prezentują się w wysokich pomieszczeniach.
CHIARA występuje w wariancie ze skrzydłem pełnym oraz przeszklonym, co daje możliwość zastosowania tych drzwi w różnych aranżacjach.

Charakter drzwi z serii LUCIA definiuje obecność szkła – począwszy od dużej tafli szkła na niemal całej powierzchni, poprzez modele z charakterystycznym pionowym, szklanym pasem a skończywszy na subtelnym akcencie w postaci przeszklonej szczeliny w drzwiach.
LUCIA dedykowana jest głównie do nowoczesnych wnętrz, doskonale sprawdzi się zarówno w wersji fornirowanej jak i lakierowanej. Polecamy te drzwi w wariancie do samego sufitu – z podwyższoną górną opaską.

MONA to bardzo charakterystyczne drzwi designerskie. Drewno połączone z mocnym czarnym akcentem sprawia, że MONA staje się istotnym elementem wnętrza. Świetne rozwiązanie do surowych, prostych wnętrz, projektów postindustrialnych i loftów.

Seria DIAMENTE

Seria CHIARA

Seria LUCIA

Seria MONA