Kolekcja CLASSIC

DRZWI KLASYCZNE – KOLEKCJA CLASSIC OBEJMUJE DRZWI INSPIROWANE TRADYCYJNYM, KLASYCZNYM WZORNICTWEM.

Płyciny z delikatnym frezowaniem, harmonijne podziały płaszczyzny to charakterystyczne cechy skrzydeł z tej kolekcji.
Drzwi z kolekcji CLASSIC doskonale sprawdzą się nie tylko w tradycyjnych domach czy mieszczańskich wnętrzach, ale również w projektach typu loft i nowoczesnych, modernistycznych aranżacjach.  

PABLO to drzwi oszczędne w wyrazie i eleganckie – sprawdzą się w loftach, pasują do modernistycznej architektury, doskonale uzupełnią wnętrza o wystroju opartym na prostych, geometrycznych formach.
Osobom poszukującym drzwi wykończonych drewnem polecamy właśnie modele z tej serii. Dysponujemy bogatą ofertą naturalnych fornirów, a Pablo wykończone drewnem wygląda naprawdę świetnie.

Modele drzwi klasycznych z serii TRIP sprawdzą się w bardzo różnych aranżacjach – od tradycyjnych mieszczańskich wnętrz, przez pomieszczenia typu loft, po nowoczesne biura. Zastosowanie odpowiedniej ościeżnicy potrafi zupełnie zmienić charakter drzwi TRIP.
Jednym słowem – design uniwersalny!

Seria VERONA to esencja klasyki – wyważona, spokojna elegancja. Delikatnie wyprofilowana płycina skrzydła, bogactwo wariantów wzorniczych, duża ilość modeli ze szkłem – wszystko to sprawia, że projektując wnętrze z drzwiami VERONA można zaszaleć! 

BLANCA czyli „biały” – z myślą o takim kolorze projektowane były skrzydła z tej serii. Biel, uważana czasem po prostu za brak koloru, zawsze inspirowała architektów i projektantów. Subtelne ale zdecydowane linie drzwi z tej serii doskonale podkreślają grę światła na białej powierzchni. Jednak nie tylko biel – równie efektownie będzie wyglądać BLANCA w szarościach czy beżach. W ofercie znajdą Państwo zestaw kolorów świetnie pasujący do tych drzwi. 

Seria TRIP

Seria VERONA

Seria BLANCA