Drzwi ukryte

Drzwi ukryte to typ drzwi, których powierzchnia jest całkowicie zlicowana ze ścianą.

Odległość pomiędzy drzwiami a ścianą jest prawie niedostrzegalna, przez co drzwi sprawiają wrażenie bardzo nowoczesnych i minimalistycznych.

Drzwi ukryte do samodzielnego wykończenia

Zastosowanie drzwi ukrytych do samodzielnego wykończenia daje możliwość pomalowania ich farbą ścienną bądz oklejenie tapetą.

Drzwi ukryte lakierowane na dowolny kolor palet RAL / NCS

Wykorzystanie drzwi ukrytych lakierowanych daje możliwość subtelnego odróżnienia drzwi od ściany na której się znajdują nadając pomieszczeniu subtelny nowoczesny styl.

Drzwi ukryte z lustrem lub szkłem barwionym Lacobel

Użycie drzwi ukrytych z lustrem bądź szkłem barwionym pozwala wyróżnić drzwi na płaszczyźnie ściany, nie tracić dodatkowego miejsca na powieszenie lustra albo też zastosowanie całkowitej zabudowy ściany przez szkło.

Drzwi ukryte fornirowane lub w drewnianej zabudowie panelowej

Stosowanie drzwi ukrytych fornirowanych subtelnie wpływa na wygląd nowoczesnych pomieszczeń poprzez ukazanie drewna w nowoczesnym wydaniu lub ukrycie drzwi w zabudowie panelowej znajdującej się na całej ścianie. 

Drzwi ukryte frezowane 

Wdrażanie drzwi ukrytych frezowanych jest coraz popularniejsze w środowisku architektów oraz specjalistów od wykańczania wnętrz, zdobywa też uznanie w kręgach klientów indywidualnych.

Drzwi ukryte szklane

Propozycja drzwi ukrytych szklanych znajduje swoje zastosowanie w pomieszczeniach gdzie chcemy uzyskać dodatkowe doświetlenie oraz minimalistyczny wygląd.  

Drzwi ukryte – rozwiązania nieszablonowe 

Drzwi ukryte występują też w niecodziennych i bardzo oryginalnych wersjach poniżej przedstawiamy propozycje lecz ponadto realizujemy zamówienia na drzwi ukryte według indywidualnego pomysłu.