POLUB NAS NA FACEBOOKU !!!
Jedne drzwi, tysiące rozwiązań - ENTRA


Marka ta należy do firmy istniejącej od 20 lat na rynku, firmy Entra. Firma jest także właścicielem marki Asilo.

Nowa kolekcja to drzwi z dyskretną ościeżnicą, umożliwiającą ich całkowite ukrycie w konstrukcji ściany. Drzwi w ramie aluminiowej pozwalają na wykorzystanie niemal dowolnych materiałów wykończeniowych, tym samym dają nieograniczone możliwości aranżacji, przy zachowaniu minimalistycznej formy, prostoty i funkcjonalności. 


W ofercie firmy ENTRA znajdziemy 8 bardzo ciekawych kolekcji.

NATURE to zbiór wykończeń fornirowanych, wprowadzających do wnętrza ciepły i przytulny charakter drewna.
Niespotykane dotąd geometryczne ułożenie forniru na skrzydle drzwiowym zapewnia wyjątkowe wrażenia estetyczne.


MINIMAL Gama drzwi lakierowanych o gładkiej, matowej powierzchni.
W kolekcji można znaleźć drzwi w uniwersalnej bieli, ciepłych odcieniach beżu oraz modnych szarościach.

 

INDUSTRIAL

 

to wykończenia o wyraźnej fakturze, nawiązujące do wnętrz o surowym charakterze. 

Zastosowanie rdzy, marmuru, betonu czy stali jako elementu wykończenia powierzchni drzwi jest teraz możliwe. To niezwykle inspirujące rozwiązanie dla odważnych projektantów szukających nowatorskich rozwiązań.


Kolekcja FUTURE to krok w kierunku przyszłości. To zbiór nowoczesnych drzwi w wysokim połysku w najmodniejszych kolorach.
Pasują do wnętrz o futurystycznym charakterze jak również, ze względu na dużą wytrzymałość także do pomieszczeń biurowych.


HAPPY bezkompromisowe, odważne kolory. Wyraźne i kontrastowe drzwi nie pozostaną niezauważone, wręcz staną się punktem centralnym pomieszczenia, aby każdego ranka powodować uśmiech na twarzy mieszkańców.


BASIC to oferta dla tych, którzy nie znaleźli w powyższych propozycjach tego czego szukali. Drzwi z tej kolekcji przygotowane są do pokrycia dowolnym wykończeniem stosowanym do pokrycia ścian jak farba akrylowa, tapeta czy tynki strukturalne.
BASIC to zaproszenie do puszczenia wodzy fantazji i nieskrępowanej wizji projektanta.


Barwa i usłojenie drewna w połączeniu z wysokim połyskiem to główny motyw kolekcji BRILLANCE. Połysk luksusu, który na zawsze stworzy niebanalny i wyjątkowy charakter Twojego wnętrza. BRILLANCE to propozycja dla fanów dyskretnych świecidełek.


SUPERIOR Drzwi pokryte szkłem, ceramiką lub innym materiałem o maksymalnej grubości 4 mm. Ościeżnica umożliwia wykończenie ściany tym samym materiałem, zapewniając ochronę dla narożników i łatwy montaż dotąd trudnych w stosowaniu materiałów.
To dopełnienie niezwykłej kolekcji, która nie jest zamknięta w  kilka propozycji, ale stanowi narzędzie w rękach projektanta do kreatywnej pracy i samodzielnego wyboru materiałów.

 

 

Kolekcje Entra

© Neo-Art 2015