POLUB NAS NA FACEBOOKU !!!
DRZWI PRZESUWNE UKRYTE - DOSTĘPNE TYLKO W NEO-ART

Mechanizm pozwala na licowanie się skrzydła z płaszczyzną ściany.  Drzwi są sterowane przez naciśnięcie skrzydła, które powoduje przesunięcie skrzydła w bok na wewnętrzną ścianą.
Gdzie możemy zastosować drzwi w tym systemie?
Wszędzie tam gdzie chcemy je ukryć, a jednocześnie nie możemy zastosować drzwi rozwieranych lub po prostu jeśli chcemy mieć ciekawy, nowoczesny i niestandardowy produkt w naszych wnętrzach.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, który pokazuje sposób otwierania i zamykania drzwi przesuwnych ukrytych.
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Nowoczesne systemy drzwiowe już w Neo-Art 

Dzisiaj opiszemy jeden z bardzo ciekawych pomysłów, jakim jest system do drzwi Ergon.

ERGON cóż to takiego?
To innowacyjny system, być może część z Państwa już się z nim spotkała jednak 100% Klientów odwiedzających nasz salon, nigdy wczesniej się z nim nie spotkała. Stąd też nasza popularyzacja tego rozwiązania - jest bardzo ciekawe, praktyczne - szczególnie jeśli chcemy zyskać odrobinę miejsca.

W porównaniu z kasetami drzwiowymi, system Ergon nie wymaga żadnych dodatkowych prac w ścianach, ani nie podnosi kosztów wykonania drzwi.
System ten jest wygodny w stosowaniu i funkcjonalny dzieki swojej uniwersalnosci. 

SYSTEM OPTYMALIZUJĄCY PRZESTRZEŃ
Ergon jest rozwiązaniem do drzwi wewnętrznych, który umożliwia zmniejszenie miejsca, jakie zajmują otwarte drzwi. Dzięki temu uzyskuje sie większą swobodę komunikacji i przestrzeni do wykorzystania. Już w fazie projektowania można oszacować ilość dodatkowego, wolnego miejsca oraz optymalnie je zaaranżować.
Dzięki systemowi Ergon skończą się  problemy związane z utrudnionym dostępem do wielu miesjc w mieszkaniu. W zależności od potrzeby, drzwi otwierają się w obie strony (na zewnątrz lub do wewnątrz pomieszczenia) ruchem przesuwno-obrotowym.
Obustronny kierunek otwierania drzwi ułatwia przemieszczanie się osób niepełnosprawnych oraz opuszczenie pomieszczenia w razie nagłej konieczności.
Wysokiej jakości komponenty systemu Ergon sprawiają, że czynność otwarcia drzwi jest lżejsza niż w przypadku drzwi na tradycyjnych zawiasach.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, który doskonale obrazuje funkcjonowanie systemu Ergon.

© Neo-Art 2015